Warning: fopen(/var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/template-assets-cache/2qen0mifdaf88bsi1bm17gf050txt) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/plugins/system/jat3/core/head.php on line 427
Оренда міні-готелів подобово у Львові

Квартири подобово Львів - всього від 150 грн за добу.Пропонуємо недорого зняти квартиру у Львові, переглянути готелі Львова.

Агенція Нерухомості Ковальської Тетяни, 79039, Львів, Квітки-Основ'яненка вул. 10
(067).926-06-04оренда на одну добу? — дзвоніть в день поселення! :) Тетяна

Оренда подобово

Оренда подобово

Переглянути одно-, двох-, трьох-, чотирьох-кімнатні квартири, особняки та міні готелі і орендувати найкращий варіант на добу або на годину!

Детальніше...

Готелі Львову

Рецепція готелю Опера, Львів

Опис і фотографії апартаментів, ресторанів, послуг найдоступніших і шикарних готелів Львова.

Детальніше...

Екскурсії

Домініканський Собор у Львові

Знайомство зі старовинними пам'ятками архітектури та історичними місцями Львова та області у різноманітних екскурсіях.

Детальніше...

Бронювання

Бронювання

Прості правила оренди, бронювання (замовлення) квартир, міні готелів у Львові допоможуть заощадити час, гроші і уникнути неприємних ситуацій.

Детальніше...

Як сплатити?

Як сплатити?

Якщо Ви хочете сплатити заздалегідь Ваше розміщення в апартаментах, то можливі наступні варіанти оплати.

Детальніше...

бронирование только при аренде от трех суток!

Оренда міні-готелів подобово у Львові

Фото Тип Об'єкт Сп. місць Площа Клас Ціна
м.готель Джерельна вул., 4 6*2+1*3 15 стандарт
400.00 UAH

Резюме объекта

Як користуватися?

Декілька порад щодо роботі з об'єктами на цій сторінці для швидкого доступу до стислоъ інформації про об'єкт.

Маркери на карті

На мапі, в залежності від результатів пошуку, представлені або всі, або частина об'єктів. При наведенні курсору миші на маркер буде показана коротка підказка з назвою вулиці і номером будинку об'єкта, кількістю доступних спальних місць і житловою площею. При натисканні мишкою на маркер у відповідному вам місці карти ви перейдете до рядка об'єкта в таблиці під картою, а в правій частині сайту будуть відображені основні характеристики об'єкта з фотографіями.

докладніше

Пропонуємо Вам гідно оцінити запропоновану нами нову послугу «квартири подобово Львів», яка і стала для гостей міста Львів, які прибули до Львова на відпочинок, або в туристичну поїздку, або у відрядження найвдалішим вибором місця для проживання.

«Оренда квартири подобово Львів» має ряд переваг в порівнянні з орендою готелі у Львові. У порівнянні з орендою квартир, що знаходяться у нас під управлінням, готелі Львова не зможуть Вам запропонувати таку ж, незалежність комфорт і затишок за таку ж низьку ціну.

Ми допоможемо Вам при виборі як комфортного, подобового місця проживання, так і проведення захоплюючій «екскурсії у Львові» та Львівської області. Залишити у Вашій пам'яті приємні враження від перебування у нашому прекрасному місті Львів - наше першочергове завдання!

You are here: Оренда Міні-готелі