Warning: fopen(/var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/template-assets-cache/l36ibuae8cll8ocq9n39tjpra1txt) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /var/www/ch9e6d3249/www/rent.lviv.ua/plugins/system/jat3/core/head.php on line 427
Організація екскурсій по Львову - Оренда квартир у Львові подобово. Зняти квартиру, житло. Готелі.

Квартири подобово Львів - всього від 150 грн за добу.Пропонуємо недорого зняти квартиру у Львові, переглянути готелі Львова.

Агенція Нерухомості Ковальської Тетяни, 79039, Львів, Квітки-Основ'яненка вул. 10
(067).926-06-04оренда на одну добу? — дзвоніть в день поселення! :) Тетяна

Оренда подобово

Оренда подобово

Переглянути одно-, двох-, трьох-, чотирьох-кімнатні квартири, особняки та міні готелі і орендувати найкращий варіант на добу або на годину!

Детальніше...

Готелі Львову

Рецепція готелю Опера, Львів

Опис і фотографії апартаментів, ресторанів, послуг найдоступніших і шикарних готелів Львова.

Детальніше...

Екскурсії

Домініканський Собор у Львові

Знайомство зі старовинними пам'ятками архітектури та історичними місцями Львова та області у різноманітних екскурсіях.

Детальніше...

Бронювання

Бронювання

Прості правила оренди, бронювання (замовлення) квартир, міні готелів у Львові допоможуть заощадити час, гроші і уникнути неприємних ситуацій.

Детальніше...

Як сплатити?

Як сплатити?

Якщо Ви хочете сплатити заздалегідь Ваше розміщення в апартаментах, то можливі наступні варіанти оплати.

Детальніше...

бронирование только при аренде от трех суток!

Організація екскурсій по Львову

  • PDF

Сучасний Львів налічує 800 тис. жителів і займає площу 155 кв.км. Перша письмова згадка про місто датується 1256 роком, саме цей рік вважається датою заснування Львова. Але археологічні знахідки, зроблені в 2000 році вказують на те, що місто існувало ще за 200 років до зазначеної дати. Схоже, місто починався від Замкової Гори, на схилах якої, король Данило Галицький заснував у другій половині XIII століття свій замок.

У 1349 році Львів завойовує польський король Казимир Великий, а в 1356 році місто отримує Магдебурзьке Право. У 1772 році, після розпаду Польщі, Львів стає столицею однієї з 18 провінцій Австрійських — Галичини і Лодомерії. У 1918 р. у Львові проголошено ЗУНР (Західно-Українська Народна Республіка). З кінця 1918 р. до 1939 р. Львів входить до складу Польщі. З 1939 по 1991 Львів входить до складу СРСР, за винятком періоду гітлерівської окупації 1941-1944рр. З 1991 р. Львів є одним з міст України.

Львів місто унікальне - у нас три кафедральних храму, також місто є столицею УГКЦ (Української Греко-Католицької Церкви). Важко навіть порахувати, скільки сакральних об'єктів у нашому місті. В альбомі "Храми Львова", виданому в 2000 році, нараховує 106 християнських святинь. Практично всі будівлі в центральній частині міста належать золотому фонду ЮНЕСКО.


І це лише мала частка того унікального історичного та архітектурної спадщини, про який можна у двох словах розповісти (на увазі спрямованості нашого сайту). Більш докладно з цими фактами історії (розвитку) міста Львова Ви можете дізнатися від наших екскурсоводів.

Погодьтеся, Львів вартий того, щоб його відвідати, до чого Вас від всієї душі ми і запрошуємо!

Советуем почитать: Магічний квадрат Ринку

Останнє оновлення на Субота, 27 жовтня 2012, 14:14

You are here: Статті Важливо Організація екскурсій по Львову